TÜM YIL BOYUNCA SÜREN

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK

OYUN FESTİVALİ

TAKVIM

 

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

6 oyun, 2 görkemli sezon ve 1 büyük final

Bu sene 4. düzenlenen ve geçtiğimiz yıl 750'den fazla takımın katılımıyla gerçekleşen Intel ESL Türkiye Şampiyonası'nda bu sene

6 farklı oyun olacak.

800+

TAKIM

17M+

SOSYAL MEDYA

ERİŞİMİ

184+

SAAT CANLI YAYIN

 INTEL ESL TÜRKİYE   CS:GO ŞAMPİYONASI 

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2019 AFTERMOVIE

CS:GO

valorant

league of

legends

teknosa-web-logo.png
monster-web-logo.png
hepsigamer-web-logo.png
 
 
 

INTEL GAMEFEST 2020

ÜNİVERSİTE LİGİ

Bu sene 5. düzenlenen ve 129 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen Intel GameFest 2020 Ünilig'de, üniversitelerini temsil eden takımlar, Riot Games'in popüler oyunu olan League of Legends'da aylar süren mücadelenin ardından şampiyon olmayı hedeflemektedirler.

2019 senesinde Riot Games Espor Sahnesi'nde finali yapılan Ünilig'in kazananı Bahçeşehir Üniversitesi olmuştur. Üniversite takımlarında oynayıp, başarı gösteren öğrenciler, Ünilig sayesinde Dark Passage ve Beşiktaş gibi büyük espor kulüplerine transfer olarak profesyonel esporcu olma hayallerini gerçekleştirmişlerdir.

13 k+

TEKİL İZLEYİCİ

OYUNUN YILDIZLARI

Ödül Töreni

Oyunun Yıldızları oyunseverleri, esporcuları, oyun dünyasının yıldız içerik üreticilerini Kasım 2019 tarihinde gerçekleşecek özel bir günde bir araya getiren ve onları çeşitli kategorilerde ödüllendiren bir ödül töreni etkinliğidir.

ÖDÜL TÖRENİNDE NELER VAR?

 

 • Kırmızı halı seremonisi

 • Röportajlar

 • Pre-show etkinlikleri

 • Video gösterimleri ve interaktif şovlar

 • Çeşitli kategorilerden ödüller

150+

INFLUENCER KATILDI

146k+

TOPLAM CANLI YAYIN  İZLENMESİ 

12M+

SOSYAL MEDYA ERİŞİMİ

INTEL GAMEFEST 2020

UEM

NEXT GAME STARTUP

Next Game Startup - Oyun Girişimciliği Yarışması, oyun sektöründe yer almak isteyen genç girişimcileri ve geliştirdikleri oyunları, oyun geliştirme yolculuğunda destek sağlayabilecek doğru firmalarla buluşturmak hedefiyle Intel ESL Gaming Fest 2020 kapsamında organize ediliyor.

26 Haziran Cuma günü İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Tunç Soyer'in katılımlarıyla düzenlenecek online basın toplantısı yapıldı. Oyun girişimlerine 1.250.000 TL değerinde fon desteği sağlanacaktır.

20+

ŞİRKET DESTEĞİ

1.2M TL

FON DESTEĞİ

Oyun Girişimciliği Yarışması

60+

TAKIM

300+

haber paylaşımı

2.5 M+

sosyal medya erİŞİMİ

 
 

NEXT LEVEL GAMING TALKS

Webinar Serisi

Espor ve oyun endüstrisinin okul öncesi eğitimden sektör kariyerine kadar uzanan kazanımlarını hem ebeveynlere hem de gençlere profesyonel isimler aracılığıyla teorik ve uygulamalı olarak bahar dönemi boyunca düzenlendiği webinar serisidir.

10K+

GÖRÜNTÜLENME

30K+

SOSYAL MEDYA ERİŞİMİ

20+

konuk

 

INTEL NEXT MUSIC ON

Müzik Etkinlikleri

INTEL ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen online ve offline müzik etkinlikleridir. Bu etkinlikler arasında Monster Oyun Müzikleri Orkestrası'nın kayıtları, Türkiye'de ünlü olan müzisyenler ile sohbet ve müzik yayınları yer alıyor.

teknosa-web-logo.png
monster-web-logo.png
hepsigamer-web-logo.png

6 K+

İZLENME

INTEL NEXT caster

Sunucu Yarışması

Geleceğin profesyonel sunucularını bulmak amacıyla düzenlenen sunucu yarışmasıdır.

 

 • Yarışma kayıtları Haziran ayında açıldı. 

 • Yarışmacılar CS:GO ve PUBG oyunları için yarışmaya başvurdular.

 • Yarışmanın kazananları Eylül ayında belirlendi.

 • Kazanan yarışmacılarla ESL Türkiye 1 senelik sözleşme imzalayacaktır. 

led-ekran-sol_edited.jpg

GAMIFICATION MEETUP ONLINE

2-3 Ekim’de online yapılacak. Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı oyunlaştırma etkinliği Gamification Meetup, pandemi koşulları nedeniyle 2-3 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek. “GamFed” ve “Next In Game” işbirliği ile youtube ve Discord platformlarından takip edilebilecek etkinlik, dünyanın dört bir yanından bağlanacak pek çok ünlü konuşmacıya ev sahipliği yapacak. Dünya'yı kasıp kavuran Gamification - Oyunlaştırma kavramını öğrenmek, deneyimlemek ve paylaşmak isteyen herkesin katılabileceği Gamification Meetup, ekim ayında yine yüzlerce katılımcı ve birbirinden değerli konuşmacıyı misafir edecek.

 

Bu yıl #OyunlarınGücüAdına mottosu ile gerçekleştirilecek olan etkinliği takip etmek isteyen katılımcılar sabah konuşmalarını youtube üzerinden şifresiz olarak takip edebilecekler. Öğleden sonraki konuşma ve atölyeler ise biletli katılımcılar için şifreli ve Discord üzerinden olacak. Biletleri biletino.com üzerinden satışta olan Gamification Meetup, GamFed - Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu ve Next In Game işbirliğinde düzenlenecek. Dünyayı kasıp kavuran Gamification - Oyunlaştırma kavramının tüm detayları ile ele alınacağı Gamification Meetup, aynı zamanda geniş network ağı sayesinde katılımcılara sektördeki insan ve kuruluşlarla tanışma imkanı da sağlıyor. Oyunlaştırma kavramı bugün oyun mekaniklerinin profesyonel alanlarda davranış değişikliği sağlamak amacı ile kullanılması olarak tanımlanıyor ve özellikle yüz yüze eğitimin gittikçe zorlaşması nedeniyle çok daha fazla önem kazanıyor. Gamification Meetup’ta başta eğitim olmak üzere oyunlaştırma alanında önemli projelere, yatırımlara ve çalışmalara imza atmış isimler konuşmacı olarak yer alacaklar.

Next In Game’in youtube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek ilk gün programında açılış konuşmasını Prof. Dr. Uğur Batı yapacak ve ardından “Oyunda Eğitimleştirme Zamanı” başlığıyla Düşyeri Oyun Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç görüşlerini paylaşacak. Oyun yapımcısı Mevlüt Dinç ise “Hayat Bir Oyundur” diyecek. Youtube üzerinden yapılacak olan 4. Gamification Meetup’ın ilk gününde 12 konuşmacı katılımcılara seslenecek ve kapanış paneline Inooster Kurucusu Murat Yılmaz ile Next In Game Kurucusu Doruk Demirsar ev sahipliği yapacaklar. Gamification Meetup’ın ikinci günü olan 3 Ekim tarihinde yayınlar GamFed Türkiye’nin Discord kanalı üzerinden olacak. Storytelling Academy Kurucusu Emir Bayraktar’ın “Zihnimizin ve Kalbimizin Dili Hikayeler” sunumunun ardından Eğitsel Oyun, Kaçış Oyunu, Dijital Oyun Tasarımı ve Eğitimde Uygulanması ve Oyunlaştırılmış Web 2.0 atölyeleri gerçekleştirilecek.


Önceki yıllarda Bahçeşehir Üniversitesi'nde her birine 300'den fazla kişinin katılımlarıyla 3 kez gerçekleşen Gamification Meetup, bu yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek olsa da, 5. Gamification Meetup’ın 2021 yılının Haziran ayında İTÜ Maçka Kampüsü’nde fiziksel olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor.

teknosa-web-logo.png
monster-web-logo.png
hepsigamer-web-logo.png

KAMPANYALAR

hepsİGAMER

FIRSATLARIYLA

Zafer seNIN

,

hepsigamer-web-logo.png
 
v3.jpg

SHOW MAÇLARI

valorant show maçı

Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen Team Cned vs Team Legoo Valorant show maçıdır. 

Peak: 6,958

Total: 77,602

LOL SHOW MAÇI

Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen Team Naru vs Team Elwind League of Legends show maçıdır. 

Peak: 14,275

Total: 119,974 

6h+

TOPLAM YAYIN  SAATİ

200K+

Ortalama Video görüntülemesi

6K+

ÇEKİLİŞ KATILIMI

PARTNERLERİMİZ

teknosa-web-logo.png
monster-web-logo.png
hepsigamer-web-logo.png
mercedes-web-logo.png

Follow us

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

© 2020 Next in Game. All Rights Reserved.